Merhaba,

Badem in Yeşer ablası ve Serkan abisi, bizim ise gerçek anlamda köpeğimizle iletişim kurmamızı sağlayan doğru insanlar!!!

bademBadem daha önce bir çiftlikte eğitim almış olmasına rağmen yürüyüşlerde çok fazla zorluk çekiyorduk. Çıktığımız her gezinti bizim için zorluklar ve çekişmeler dolu idi ve Badem diğer köpeklere karşı asosyal davranışlar sergiliyordu. Eğitime başladığımızda açıkçası her zaman ki gibi bir hayal kırıklığı umuyordum. Fakat her ne olursa olsun bir yerlerde bize yardım edebilecek birileri vardır diye de düşünüyordum.

RinTinTin ile yaptığımız eğitim Badem den çok bizleri temel alan bir çalışmaydı. Eğitimimizin sonu yaklaştıkça, başta yaşadığım tedirginliğin yerini eğitimimizi daha nasılsosyalbadem uzatabiliriz düşüncesi aldı. Çünkü  bu süreçte bana köpeğimle nasıl keyifli zaman geçirebileceğimi öğrettiler. O kadar zor ve çaresiz kaldığımız bir zamanda bir o kadar doğru insanlara ulaşabilmiş olmak herhalde Badem ve bizim çok şanslı olduğumuzu gösteriyor.

Tüm bunların yanı sıra Badem RinTinTin merkezine düzenli ziyaretler yaparak sosyalleşme eğitimi de aldı. Artık Bademin diğer köpeklerle oynamasını izlemek bizler için büyük zevk. Hatta öyle ki Yeşer hanım ve Serkan bey bademin merkezlerinde bazı köpekleri rehabilite ettiğini bile söylediler. O noktalardan bu noktalara gelmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor.

Sizler hakkında benim daha yazacağım aslında çoook şey var. İyi ki varsınız size ne kadar teşekkür etsek azdır RİNTİNTİN ailesi…

Fatime Hayırlıoğlu, Kartal