Hoş geldiniz! Eğitim videolarımız için instagram hesabımızı ziyaret edin https://www.instagram.com/clubrintintin/

Club Rintintin olarak,tüm eğitim programlarımızda ‘‘ bireyi ’’ en önemli unsur olarak görmekte ve çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırmaktayız. Tesisimizde yapmış olduğumuz eğitim çalışmalarında köpek eğitimi kadar , köpek sahibinin de eğitimi devam ettirmesi bakımından konuya iyi derecede hakim olması için eğitimler vermekteyiz. Böylece konuya hakim olan köpek sahibi , köpeğinin almış olduğu eğitimi bozmadan , doğru yaklaşım ve iletişim ile daha da iyi seviyelere getirebilmektedirler. 

Tüm bunların yanı sıra uzmanlık alanlarımızdan bir tanesi de köpek psikolojisi ve rehabilitasyonudur. Çeşitli nedenlerden veya yaşadığı travmalardan dolayı davranış bozukluğu gösteren minik dostlarımızı merkezimizde ağırlayarak iyileştiriyor ve sosyalleştiriyoruz.

Eğitmen eğitimi ve Handler ( liderlik ) eğitimi programlarımız ile de sektöre bilgili, bilinçli, eğitim seviyesi yüksek ve kaliteli eğitmenler veya liderler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Eğitim programlarımız hakkında daha detaylı bilgiyi veya hangi eğitimin sizin için uygun olduğunu sol yan taraftaki menülere göz atarak öğrenebilir veya 05557371337 den bilgi alabilirsiniz.