Hoş geldiniz!

RinTinTin Eğitim Danışmanlık olarak, bizler, tüm eğitim programlarımızda ‘‘ bireyi ’’ en önemli unsur olarak görmekte ve çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırmaktayız. Artık yeni yeni ve daha iyi anlıyoruz ki köpeğimizi bir merkeze eğitime göndermek tüm sorularımıza derman olmuyor, olmadığı gibi bazı beklenmedik sorunların çıkmasına da sebebiyet verebiliyor. Bu nedenle bizler köpeklerin kendi yaşadıkları ortamda ve alışık olduğu koşullar altında sahipleri ile birlikte ‘‘ Evde Eğitim ’’ almaları gerektiğini savunmaktayız. Ve bu sebeplerle kendi köpeklerini kendileri yetiştiren bireylerin artmasına vesile olmak amacı ile sizlere özel çeşitli eğitim programları planladık.

Tüm bunların yanı sıra uzmanlık alanlarımızdan bir tanesi de köpek psikolojisi ve rehabilitasyonudur. Çeşitli nedenlerden veya yaşadığı travmalardan dolayı davranış bozukluğu gösteren minik dostlarımızı merkezimizde ağırlayarak iyileştiriyor ve sosyalleştiriyoruz.

Aynı zamanda yine sosyalleşme kulübümüzde köpeklerimiz haftanın belirli günlerinde merkezimize gelerek diğer arkadaşları ile hoşça vakit geçirebilmekte ve enerjilerini atabilmektedirler. Böylece evlerine döndüklerine daha sakin huzurlu ve dengeli oluyorlar.

Eğitmen eğitimi ve Handler ( liderlik ) eğitimi programlarımız ile de sektöre bilgili, bilinçli, eğitim seviyesi yüksek ve kaliteli eğitmenler veya liderler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Eğitim programlarımız hakkında daha detaylı bilgiyi veya hangi eğitimin sizin için uygun olduğunu sol yan taraftaki menülere göz atarak öğrenebilirsiniz.