AWalkDogFeet

Gün geçtikçe görüyoruz ki ülkemizde ve dünyada köpeklerin eğitimi kadar biz bireylerin eğitimi ve bilinçlenmesi de çok çok önemli bir hale gelmektedir. Köpeklerimizi eğitimlere yollasak bile eğer biz köpek eğitimi, psikolojisi ve bakımı konusunda yeterli bilgi birikimine sahip değilsek, evde ve sosyal ortamda sürü lideri olamıyorsak ve onların psikolojilerini anlayamıyorsak ileriki zamanlarda eğitimli köpeklerle dahi problemler yaşamamız kesinlikle kaçınılmazdır.

Köpekler ne kadar eğitilseler de sahipleri ile doğru iletişimi kuramadıkları zaman yine istenen doğrultuda hareket etmeyebilirler veya çeşitli davranış bozuklukları gösterebilirler. Tüm bunları çözüp hayatımızı onlarla daha yaşanılabilir kılmamızın yolu ise tamamen bizim dünyaya onların bakış açısından da bakabilmeyi öğrenmemiz olacaktır. Bunun için eğitim programlarımız ile bilinçlenerek kendi köpeklerini kendileri eğitebilen bireyler, onlarla daha kaliteli bir yaşam sürmenin keyfini süreceklerdir.

Köpek Sahiplerine özel olan bu sertifika programımız temel itaat eğiticiliği ve ileri itaat eğiticiliği olarak iki kademeden oluşmaktadır. Her bir kurs toplamda 1 ay sürmektedir.

Merkezimizde ( Sarıyer / Rumelifeneri ) gerçekleştirdiğimiz bu eğitim programlarımız talebe göre hafta içi ve hafta sonu sınıflarından oluşmaktadır.

Bu eğitim programımız kimler için uygun derseniz;

 – Köpek almayı düşünenler

– Köpeklerini daha yakından tanıyıp onlarla uyum ve huzur içinde yaşamayı hedefleyenler

– Köpek bakımı, psikolojisi ve eğitimi konusunda daha derin bilgi almak isteyenler.

– Köpeklerinde davranış bozuklukları, sosyalleşme gibi sorunlar yaşayan ve profesyonel yardım almak isteyenler

– Sürü lideri olmayı başararak ve kendi köpeklerini kendileri eğitmek isteyenler

– Köpeği olsun ya da olmasın hayvan sevenler ve köpek eğitimine ilgi duyanlar

– Köpeğine temel veya ileri itaat eğitimi vermek/aldırmak isteyenler

Grup eğitimlerimize kayıt için hemen bizimle iletişime geçin;

Tel: 0555 737 13 37

E-mail: info@rintintin.com.tr