evdeegitim

Evde eğitim belirli koşulların sağlanması durumunda vermiş olduğumuz bir hizmettir.  05557371337 den bilgi alabilirsiniz.

1. Köpek sahibi çalışmıyorsa, zamanı çok esnekse veya köpeğiyle gün içinde çok uzun saatleri birlikte geçirme imkanı varsa . 

2. Köpek sahibinin köpek eğitimini öğrenmekle ilgili bir motivasyonu bir merakı varsa. 

3. Eğitim için gerekli imkanları sağlayabiliyorsa , evde eğitim hizmeti vermekteyiz.  

Yukarıda ki koşullar sağlanamıyorsa evde köpek eğitimi başarıya ulaşamayacaktır .

Bu nedenle bizlerde sonunun başarılı olamayacağı açık olan bir eğitimi yapmayı istemiyoruz. 

Bu durumda tesisimizde köpek eğitim hizmeti sağlamaktayız. Köpeğiniz 4 haftalık bir zaman diliminde misafirimiz olmaktadır. 

Bizler köpeğiniz ile çalışarak onu belli bir seviyeye taşıdıktan sonra, köpek sahibi için Köpek İdarecisi eğitimi vererek süreci sonlandırmaktayız. 

Temel İtaat Eğitimi köpeğin tasmalı bir şekilde tüm itaat komutlarını (dokun, otur, yat, bekle, gel, yanıma, yerine, takip ) uygulaması, evde evin bireyleri ile uyum içinde yaşaması, tuvalet alışkanlığını edinmesi, yolda sahibini çekmeden yürüyebilmesi, sahibi istediğinde durması, oturması, beklemesi ve çağırınca yanına gelmesi gibi temel itaat komutlarını kapsar. Bu komutlar köpek ile sahibinin ilişkilerinin kalitesini arttırma ve uyum içinde devamlılığını sağlama açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda bu komutlar köpeğin cemiyet içinde rahatsızlık vermeden bulunabilmesi ve sahibine refakat edebilmesi için de çok önemlidir.

İleri İtaat eğitimi köpeğinizin tasmasız olarak temel itaat eğitimindeki komutlara uyması ve sosyal ortamda insanlarla ve canlılarla maksimum uyum içinde yaşayabilmesini hedefler. Bir köpeğin ileri itaat eğitimini alması öncelikle çok iyi bir temel itaat eğitimi almış olması ile yakından ilişkilidir. Temel itaat komutlarını öğrenmiş, sahibi ile birlikte uyum içinde ve hatasız uygulayabilen ve bunu yaşamının bir parçası yani günlük davranışı haline getirmiş olan bir köpek ileri itaat eğitimi almak için tam olarak uygundur.