handler

Handler eğitimi daha önce köpeği bir şekilde eğitim almış fakat almış oldu bu eğitimden istenilen düzeyde fayda görememiş kopek sahiplerine yönelik olarak hazırladığımız bir eğitim paketidir.

Köpeğimi eğitime gönderdim veya eve eğitmen geldi ancak köpeğim beni eğitmenini dinlediği gibi dinlemiyor, eğitmenin yanında iyi ancak eğitmen gidince kafasına göre davranıyor, komutları biliyor, alıyor fakat canı isterse uyguluyor..vs gibi sorunlar yaşıyorsanız bu eğitim programına başvurabilirsiniz

Köpek eğitimi köpeğimizin belli komutları bilip uyguluyor olmasından yanı sıra onunla aramızda olan disiplin + sevgi bağının ne derece kuvvetli veya dengede olup olmadığını fakında olmamızı da gerektirir. Onların doğası liderlik üzerine kurulmuştur ve bizleri liderleri olarak kabul ettiklerinde daha mutlu, daha itaatkâr ve daha dengeli varlıklar olabilirler. Liderliği onlardan alabilmenin tek yolu ise onunla aramızdaki iletişim bağını kuvvetlendirmek ve dünyaya biraz onların gözünden bakabilmekle mümkündür.

Bu eğitimde öncelikle köpeğinizle aranızdaki iletişimi ve bağı kuvvetlendirmeye yönelik teorik ve pratik birtakım çalışmalar yapmaktayız.

Köpeğinizle aranızdaki iletişim istenilen noktaya ulaştığında ise köpeğinizin ırkına, psikolojik ve karakteristik özelliklerine göre ona uygun olan yaklaşım ve davranışları tespit etmekteyiz.

Sonrasında ise sizinle ve köpeğinizle birlikte belirlenen bu doğru hitap şekillerinin günlük davranışlar haline getirilmesine yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Bu çalışmalar sonunda köpeğiniz daha önce almış olduğu eğitimde öğrenmiş olduklarını uygulamaya başlayacak, sizde köpeğinize nasıl liderlik edebileceğinizi öğrenmiş ve pratiğe geçirmiş olacaksınız.

Toplam 1 teorik + 6 pratik dersten oluşan bu eğitim paketi ile köpeğinize bakış açınız değişecek, onu daha yakından tanıyacak ve çok daha keyifli zamanlar geçireceksiniz.